Art Marketing Studio

Art Marketing Studio

Google Shopping

Збільшуємо продажі з товарною рекламою!

Illustration
Illustration

Переваги Google Shopping

Охоплення

За допомогою товарної реклами можна охопити набагато більше покупців, ніж в інших каналах трафіку*

Трафік тільки із зацікавлених покупців

Google Shopping за допомогою ШІ залучає на сайт тільки максимально зацікавлених у покупці людей.

Швидкий запуск

Немає потреби збирати пошукові запити (ключові слова) для запуску реклами. Google це зробить за нас.

Велика місць показу реклами

Ваша реклама відображається не тільки у пошуковій видачі, але і у всіх інших сервісах Google. Це дозволяє залучати більше покупців на ваш сайт.

Чому обирають нас?

Досвід

Ми працюємо з 2019 року, та запустили рекламу вже сотням магазинам на українському ринку.Ми є Premier Google Partners, що додатково підкреслює наш досвід та досягнення.

Наші кейси

Наші клієнти - лідери українського ринку. І далеко не всі були лідерами на початку співпраці. Ми зростаємо разом. Долучитесь до лідерів!

Працюємо на результати, а не на кліки

У своїй роботі ми не орієнтуємось на таки показники як кліки та покази. На це не цікаво.Ми працюємо на результат, на ваші продажі. Win-win співпраця для нас є пріоритетом.

Бажаєте почати співпрацю?

Залиште заявку, і ми звʼяжемося з вами!

Google Shopping

Налаштування товарної реклами Google Shopping для інтернет-магазинів.
Цей формат реклами підійде виключно якщо ви власник інтернет-магазину на платформі Prom.ua, Хорошоп, OpenCart або WordPress.
Чому слід налаштувати саме її:
 - Ціна кліку в середньому на 70% нижче, чим інші види реклами; - Ця реклама зроблена саме для інтернет-магазинів, тому при пошуку товарів в інтернеті користувач одразу бачить вашу пропозицію.
Що входить в пакет налаштування:
 - Підключення до безкоштовної видачі Google Покупки; - Створення кабінетів у сервісах Google: Search Console, Google Merchant Center, Google Ads, Google Analytics; - Підключення сайту до Google Search Console; - Підключення та налаштування Google Analytics: звіти, цілі, відстеження покупок (модуль e-commerce); - Налаштування Google Merchant Center: підтвердження прав на сайт, завантаження товарного фіда, налаштування автооновлення товарного фіда; - Налаштування рекламного кабінету Google Ads: налаштування способу оплати, зв’язування конверсій з Google Analytics, підключення тега ремаркетингу на сайт, обхід ПДВ; - Налаштування простої торгової кампанії; - Налаштування Perfomance Max кампанії (Smart Shopping)
Які бонуси вас чекають:
 - Консультації по роботі з рекламою, Google Analytics. Консультації з будь-яких питань, що стосуються реклами та просування; - Доступ до авторських матеріалів та рекомендацій щодо підвищення продажів; - Знижка на налаштування торгових оголошень у Facebook; - Динамічний звіт про результативність реклами Google Shoppping, з усіма зведеними показниками. - БОНУС – 10000 грн на рекламні витрати!
Вартість налаштування товарних оголошень - 9000 грн. Працюємо по післяоплаті, після запуску! Без передоплати!Додатково (рекомендовано для кращих результатів): Ведення рекламних кампаній щомісячно - 5000 грн

Наші клієнти

Маємо велику честь працювати з такими лідерами UA ринку.

Award "Most Innovative Solutions for Companies"
Award "Best Service Provider"
Award "Comfortable and Modern Office Design"

Наші кейси

 • Illustration

  Кейс з налаштування Google Shopping для інтернет-магазину автозапчастин
  У цьому кейсі ми зробили перезапуск реклами Google Shopping. Спочатку запустили просту торгову кампанію, для того щоб зібрати статистику. А потім запустили кампанію типу Perfomance Max. Результати роботи ви можете побачити на скріншоті.
  Коротко в цифрах:
  Середній чек – 1080 грн;Середня ціна за конверсію (замовлення) – 149 грн;Відсоток рекламних витрат до валового прибутку (CPA) – 14,8%.

 • Illustration

  Кейс з налаштування Google Shopping для інтернет-магазину побутової техніки
  Коротко в цифрах:
  🔻Середній чек - 2042 грн🔻Середня ціна за конверсію (замовлення) - 237 грн🔺Відсоток рекламних витрат до валового прибутку (CPA) - 11,6%

 • Illustration

  Кейс з налаштування Google Shopping для інтернет-магазину взуття
  У цьому кейсі ми зробили запуск реклами Google Shopping для магазину взуття з репліками-копіями відомих брендів. Результати роботи ви можете побачити на скріншоті.
  Коротко в цифрах:
  Середній чек – 2292 грн;Середня ціна за конверсію (замовлення) – 97 грн;Відсоток рекламних витрат до валового прибутку (CPA) – 4,21%.

 • Illustration

  Кейс з налаштування Google Shopping для інтернет-магазину дитячих іграшок
  У цьому кейсі ми зробили запуск реклами Google Shopping для магазину іграшок. Результати роботи ви можете побачити на скріншоті.
  Коротко в цифрах:
  Середній чек – 836 грн;Середня ціна за конверсію (замовлення) – 108 грн;Відсоток рекламних витрат до валового прибутку (CPA) – 13%;

 • Illustration

  Кейс з налаштування Google Shopping для інтернет-магазину автотоварів

  У цьому кейсі ми зробили запуск реклами Google Shopping для магазину автотоварів. Результати роботи ви можете побачити на скріншоті.

  Коротко в цифрах:

  Середній чек – 761 грн;
  Середня ціна за конверсію (замовлення) – 27 грн;
  Відсоток рекламних витрат до валового прибутку (CPA) – 3,5%;

Бажаєте почати співпрацю?

Залиште заявку, і ми звʼяжемося з вами!

Made with